אריקס ישראל – חברת שיווק רשתי עם מוצרי לייף סטייל

אריקס ישראל ariix israel

חברת אריקס ישראל הנה חברת שיווק רשתי המשווקת מוצרי בריאות ולייפסטייל. החברה ידועה כאחת מחברות השיווק הרשתי הגדולות בעולם עם תכנית תגמול שרשמה עליה פטנט וזכיינים רבים משווקים את מוצרי החברה גם כאן בישראל כאשר השלוחה הישראלית נקראת אריקס ישראל. החברה מאמינה בניצול מקסימלי של הפוטנציאל שלנו על ידי חיים בריאים ובכך לא רק מציעה מוצרים נהדרים בשוק אלא גם מסייעת לאנשים רבות לשפר את חייהם עם הזדמנות עסקית מעניינת.

קצת על החברה אריקס ישראל Ariix Israel:

חברת אריקס היא חברה עולמית עם מוניטין מכובד מאוד בגזרה הבינלאומית ונחשבת לטופ 10 בחברות המכירה הישירה בעולם עם תכנית התגמול המובילה בעולם. החברה מספקת לאנשים הזדמנות להרחיב אפיקים ולסייע לאנשים רבים לחיות טוב יותר לצד הזדמנות עסקית למכור ולשווק את מוצרי החברה לקבלת רווחים גבוהים במיוחד עם אפשרות לצרף אנשים לבניית ארגון תחתיכם בסגנון שיווק רשתי. החברה מספקת לזכיינים את המשאבים הטובים ביותר בתעשייה כדי לסייע להם לקדם את מוצרי החברה ואת הארגונים שלהם. כל המוצרים של החברה עוברים בדיקות מקיפות ואישורים מחמירים על ידי גופים בלתי תלויים. החברה מעניקה הגנה משפטית למשווקיה כדי ליצור חזית מאוחדת ובכך גם מגינה על הכנסותיהם של הזכיינים שלה.

המוצרים שהחברה משווקת:

החברה אריקס הינה חברת שיווק רשתי מתקדמת, אשר משווקת מגוון מוצרי קוסמטיקה, בריאות ולייף סטייל במותגים מובילים שונים: JOUVE, NUTRIFII, PRIIME, REVIIVE, SLENDERIIZ ועוד. בין היתר תוכלו למצוא סרומים, קרמים, תוספי תזונה, שמנים אתריים, שמפויים, מוצרי תזונה והורדה במשקל ועוד.

תכנית התגמול המיוחדת של החברה למשווקים:

תוכנית התגמול של החברה נקראת ACTIV8 והיא רשומה כפטנט עולמי בתחום השיווק הרשתי. החברה מציגה את ההתנהלות של חברות שיווק רשתי בנוגע לתגמולי המשווקים שלה ומחלקת אותן ל3 סוגים:

  • מאפשרת לאדם להרוויח לרוחב בלבד (כלומר על האנשים שהוא מצרף באופן ישיר).
  • מאפשרת לאדם להרוויח לעומק
  • מגבילה את אפשרויות הרוחב והעומק שיכול המשווק להרוויח מאנשים שהוא מביא וארגון שהוא בונה.

בחברת אריקס אשר היא חברה העוסקת בתחום השיווק הרשתי (שיווק רב שכבתי), תוכלו הרוויח לעומק ולרוחב ללא הגבלה ובכך הפכה לחברה המובילה בעולם בשיטת התגמול המובילה לחברות שיווק רשתי בעולם. 

החברה מחלקת 50% מהרווחים כתגמולים לשותפיה, כאשר תוכלו להרוויח 15% מהמכירות שלכם ובאמצעות בניית ארגון של משווקים נוספים תחתיכם תוכלו להגיע גם לאחוזים גבוהים בהרבה מכל מכירה. אתם לא צריכים לדאוג יותר מהיכן מגיעים הלקוחות שלכם ומאיזה זכיין כדי להרוויח מהם. 

דבר נוסף שתוכלו לעשות הוא להצטרף לארגון שונה ובכך למקסם את הרווחים שלכם. כלומר להרוויח מיותר מארגון אחד.

שאלות תשובות וכמה אפשר להרוויח?

תצטרכו לרכוש מוצרים בשווי PV 200 שזו שיטת הניקוד של החברה וכך תוכלו להצטרף לחברה ברכישה חד פעמית. ניתן גם למכור למישהו אחר בשווי הנק' הזה כדי להצטרף.

סך ההכנסה שלכם תלויה בכם לכל דבר ועניין. ישנם אנשים המתייחסים לזה כאל הכנסה נוספים ואילו אחרים ההופכים את זה למפעל חייהם ונהנים מהכנסות רבות ממכירות שלהם ושל הארגון שלהם.

ככל שתצרפו יותר אנשים תחתיכם והארגון שלכם יגדל תוכלו לשדרג את הדירוג שלכם. גולד היא הדרגה הראשון לאחר דרגת ההצטרפות והיא פותחת בפניכם כבר אפשרויות הכנסה נוספות ממכירות של אנשים תחתיכם מבונוסים שונים.

כבעלים של ארגון בתוך המשפחה של אריקס ישראל תוכלו להיות מתוגמלים על מכירות של הארגון שלכם בבונוס הנקרא TEAM LEAD. הבונוס הזה גבוה יותר ככל שהדרגה שלכם גבוהה יותר וככל שכמות המכירות שלכם ושל הארגון שלכם גבוהים יותר.

MLM Experts
MLM Experts