ניו סקין – חברת שיווק רשתי עם מוצרי לייף סטייל

ניו סקין ניוסקין ניו-סקין

חברת ניו סקין היא אחת החברות המוכרות בעולם השיווק הרשתי המשווקת מוצרי טיפוח ולייף סטייל. החברה הוקמה איי שם בשנות השמונים ושמה לעצמה למטרה לעזור לאנשים רבים ככל הנראה לחיות חיים טובים יותר, בריאים יותר ומאושרים יותר. החברה חוקרת כל הזמן את "סוד הנעורים" ומאמינה שאלו לא רק מוצרי טיפוח פיזיים המשפיעים על איך שאנו נראים ומרגישים אלא גם סגנון החיים שלנו והתחושות הפנימיות שלנו הן אלה המשפיעים על ההזדקנות שלנו.

באמצעות מחקרים וחדשנות טכנולוגית החברה מציעה לעולם כיום מוצרים נפלאים לטיפוח העור והגוף בכלל.

שילוב של מדע וטבע עם ניו סקין:

זה ברור שהעולם הזה נברא עם כל המשאבים הדרושים לאדם לחיות ולחיות טוב, אולם בטבע קיימים כל כך הרבה חומרי גלם שהסודות שלהם עדיין לא התגלו ולא ברור עדיין כיצד אלה יכולים לשפר את איכות החיים שלנו, לעכב את ההזדקנות שלנו ולעזור לנו לחיות חיים בריאים וטובים יותר.

חברת ניו סקין, היא חברה העוסקת בתחום השיווק הרשתי (שיווק רב שכבתי) וחוקרת כבר למעלה מ30 שנה את סוד הנעורים, גורמים המעכבים הזדקנות ואת החומרים השונים בטבע וכיצד הם משפיעים עלינו. הם לוקחים את הטוב ביותר שמוצאים בטבע ובעזרת מחקר מעמיק ומדע מתקדם הופכים את זה למוצרים ברמה הגבוהה ביותר בשוק הבינלאומי.

VELOCITY – תכנית התגמול של החברה ניוסקין:

ניו סקין משיקה את ולוסיטי – אלגוריתם חישוב תכנית התגמול של החברה.

Velocity היא תכנית התגמול שיווק רשתי של החברה עבור מפיצים עצמאיים המעוניינים לשווק את מוצרי החברה ולהרוויח עמלות ממכירות. כמו בכל חברת שיווק רשתי החברה מאפשרת לאנשים לצרף אנשים אחרים תחתיהם ולהרוויח גם מהמכירות שלהם בהתאם לתוכנית התגמול של החברה. לתכנית התגמול של ניו סקין יש יתרונות רבים:

  • גמישות – החברה מאפשרת מגוון רחב של אפשרויות קמעוניות למכירת מוצרי החברה ומאפשרת למפיצים שלה הזדמנות לעבוד מכל מקום ומכל זמן, ללא התחייבות ובהתאם לרצונות ולצרכים שלהם ולתגמל לפי מכירות.
  • תשלומים מהירים – ניו סקין משלמת למשווקים שלה במהירות עבור המכירות המבוצעות על ידי המשווקים והם יכולים לבחור אם לקבל תשלום פר יום, שבוע או חודש.
  • סיפוק – מלבד המענקים הנדיבים של החברה, התשלומים במועד המבוקש ותמריצים רבים אחרים שהתוכנית מציעה למשווקים שלה הרי שיש מגוון רחב של דרכים להגיע להצלחה ורווחים בחברה. כמו כן המפיצים משפרים את חייהם של אנשים רבים ומרגישים תחושה של שליחות.

ההסמכה של ולוסיטי בניו-סקין:

בשלב הראשון של ההצטרפות לתוכנית התגמולים של ולוסיטי תצטרכו להגיש לניו סקין מכתב הצהרת כוונות והם יפתחו בפניכם את אפשרות ההסמכה בכדי להתקדם משם להיות נציגי מותג.

תצטרכו להגיע ל12 אבני בניין כדי לעבור את ההסמכה של ניו סקין ולעשות זאת תוך 6 חודשים. כמובן שזה לא כזה קשה כפי שזה נשמע ורבים אפילו מגיעים לזה כבר בחודש-חודשיים הראשונים. זה לגמרי תלוי בכם.

שאלות ותשובות על ניו-סקין:

מלבד פרסומי פה לאוזן כמובן המאפיינים את השיווק הרשתי בכל רחבי העולם הרי שגם תוכלו להשתמש בחומרי הפרסום שהחברה מציעה לכם באתר שלה כמו באנרים, דפי נחיתה של החברה ועוד. כך תוכלו להרוויח לידים נוספים באמצעות האינטרנט ולעניין אותם במוצרים שלכם.

תוכלו להתחיל לקדם את הארגון שלכם ולהוביל אנשים נוספים בדרך ההצלחה שלכם. להרוויח מהמכירות שלהם כמו גם מהמכירות שלכם כמובן ולפתח את הארגון שלכם למיקסום רווחים. מומלץ גם לעזור לאנשים תחתיכם לפתח את הארגון שלהם ובכך להבטיח את ההישארות שלהם לאורך הזמן, המכירות והרווחים שלכם באמצעות הפעילות שלהם.

MLM Experts
MLM Experts